ZESPÓŁ BLACKBIRD

 

Jesteśmy grupą ekspertów językowych, kulturowych i komunikacyjnych. Prawie każdy z nas ma dwa życia w naszym blackbirdowym gnieździe: jedno, które spędzamy w biurze, wykonując pracę związaną z biznesem i koordynacją dostarczanych przez nas usług i drugie –  które spędzamy u Naszych Klientów jako lektorzy, trenerzy, tłumacze i konsultanci. Poza naszym gniazdem fruwa jeszcze 100 lektorów, 30 trenerów i coachów oraz kilkudziesięciu tłumaczy. Jeśli chcesz poznać kilku z nich, napisz do nas i wyślemy Ci Portfolio Blackbirdów.

Jesteśmy dla Ciebie od 2007 roku i oferujemy: szkolenia cross-kulturowe, szkolenia językowe, coaching biznesowy i relokacyjny, tłumaczenia ustne i pisemne. 

 

shape
0 +
TRENERÓW I COACHÓW
0
LEKTORÓW
0
TŁUMACZY

WIELOJĘZYCZNY ZESPÓŁ EKSPERTÓW

Osoby pracujące w naszym biurze, a także nasi lektorzy i trenerzy posiadają wykształcenie kierunkowe i doświadczenie w konkretnych i wymaganych przez naszych klientów aspektach biznesowych. Znamy świat, w którym pracują nasi klienci i rzeczywistość, w której muszą wykorzystywać umiejętności komunikacyjne.

RÓŻNE LOKALIZACJE, ONLINE I OFFLINE

Nasze usługi oferujemy w lokalizacjach zarówno w różnych miastach Polski, jak i za granicą. Z wielu naszych usług można skorzystać także w formie sesji on-line lub webinarów. To pozwala nam obsługiwać Klientów, dla których dostawca musi być mobilny tak samo, jak oni.

KREATYWNE ROZWIĄZANIA

Nasze szkolenia są projektowane z z myślą o rozwoju biznesowym i zwrocie z inwestycji. Wspólnie z Klientami ustalamy, jakie nowe propozycje wesprą ich biznes i zespołową komunikację. Wymyślanie nowości to nasza specjalność, dlatego możesz liczyć na naszą kreatywność w dostarczaniu rozwiązań.

Klienci o nas

 

Z KIM PRACOWALIŚMY